Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rejowiec: Szykuje się referendum

Utworzony przez sąsiad, 24 września 2008 r. o 08:02 Powrót do artykułu
-to ja mam nadzorować inwestycje gminne i czy robota została dobrze zrobiona? a za co kasę biorą urzędnicy w gminie? - a po drugie to faktycznie awarii nie będę usuwał tylko ktoś będzie musiał zerwać nowo położony asfalt  i znowu pójdzie kasa na trzeci już w tym roku remont nawierzchni na tej ulicy a to niestety idzie z moich  i twoich podatków ! dobry gospodarz do tego by nie dopuścił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PONURO JAKOŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eSB-cka puttana wróciła to zaraz będzie pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim celu uporządkowano i przygotowano do użytkowania plac targowy, skoro nie egzekwuje się handlu tam gdzie jest na to miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim celu uporządkowano i przygotowano do użytkowania plac targowy, skoro nie egzekwuje się handlu tam gdzie jest na to miejsce.
XXI wiek , brak prądu , wody , WC i to ma być plac targowy !? Poza tym na takich stolikach można grać w warcaby a nie rozłożyć kilometry towaru. Nie wspomnę o bhp - w jaki sposób uciec podczas pożaru ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i na tym parkingu przy cmentarzy drzewa poznaczone farbą chyba przeznaczone go wycinki ? Dobry gospodarz to najpierw wyciął by drzewa i dopiero budował parking który miałby ręce i nogi  a nie dla taczek i rowerów. Zrobiono kilometry krawęźniów i kostki a miejsc parkingowych kilka   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANU TADEUSZOWI GÓRSKIEMU, WÓJTOWI GMINY REJOWIEC, SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE Z OKAZJI PONOWNEGO OBJĘCIA STANOWISKA WÓJTA GMINY. DALSZEJ OWOCNEJ PRACY I SUKCESÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANU TADEUSZOWI GÓRSKIEMU, WÓJTOWI GMINY REJOWIEC, SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE Z OKAZJI PONOWNEGO OBJĘCIA STANOWISKA WÓJTA GMINY. DALSZEJ OWOCNEJ PRACY I SUKCESÓW.
Nie masz telefonu czy boisz się dzwonić i wypisujesz na forach gratulacje.Żałosne i caps lock wyłącz następnym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwoniłem, gratulowałem, rozmawiałem i nie widzę powodu aby nie złożyć gratulacji na forum, do czego namawiam innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/wypadek_6_aut_na_nieowietlonym_skrzyowaniu    kobieta rozmawiajaca przez telefon spowodowała wypadek z 6 autami . niestety nie zyje 5 ludzi w tym dwoje dzieci 3 jest cięzko rannych zobacz zdjecia z tej katastrofy ; //
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwoniłem, gratulowałem, rozmawiałem i nie widzę powodu aby nie złożyć gratulacji na forum, do czego namawiam innych.
a wazeline to już kupiłeś???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj no Jackowiak, większość mieszkańców właśnie opowiedziała się w niedzielnych wyborach, więc nie wypowiadaj się w imieniu większości, tylko garstki frustratów m.in BK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za błąd w pisowni nazwiska, oczywiście Jackowniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj no Jackowiak, większość mieszkańców właśnie opowiedziała się w niedzielnych wyborach, więc nie wypowiadaj się w imieniu większości, tylko garstki frustratów m.in BK
Wielką pomyłką jest posądzanie ludzi z kręgu kontrkandydata na wójta o frustrację,a jeszcze większą głupotą podejrzewanie o wpis w\w osoby.Pozdrawiam Cię Zdzisiu. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem zapytać ile gmina zarobiła za  sprzedane drewno pochodzące z wycinki przy boisku i jego transport  gminnym samochodem ciężarowym dzisiaj o godz.12,45 dla odbiorcy na ul.Niecałej ?    -chyba to jakaś śmierdząca sprawa bo szybko zostało  rozładowane i schowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a chociaż go pocięli  na klocki i porąbali 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak - full opcja razem z paleniem w piecu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I oto chodzi na dworze chłód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- to ja też poproszę, tylko nie wiem jak to załatwić bo o żadnym przetargu na sprzedaż nie słyszałem.Nie sądzę aby kierowca robił "lewuchę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani sąsiedzi nie kradnijcie  worków na śmieci i drewna -kamera wszystko widzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...